Guia musical Magdalena 2019 (segon cap de setmana)

IMG_4305.jpg

 

Les festes de la Magdalena de Castelló arriben a la recta final. En aquest cap de setmana seran vora 150 les actuacions musicals que es portaran a terme.  Ací al blog et porte totes les actuacions a les que pots assistir. Les que estan marcades de color roig son les propostes més profitoses per a assistir amb públic infantil.

DIVENDRES 29


 

11.30. Plaza Santa Clara. x: Festa pop!

12.00. Carpa Alemana. Jesús Varez + Dj’s Beer Fest
12.00. Gaiata 15. Grupo D2
13.00. Colla Rei Barbut. Alhaire
13.00. Magdalena Food Market. El Grito del Vecino
14.00. Primer Molí. Mascletà a cargo Pirotecnia Zaragozana
14.00. Mesón del Vino. Ignacio Morcillo (homenaje Sabina)
14.30. Carpa Alemana. Five Cover Band
15.00. Indie Queen Bar. Mixtape Cañero
15.00. TalComSom. Rubén Usó + Marcos Florian + Óskar Dj + Dj Level + Dj Demoniet + Dj Ama + Dj Loko + Adrián Olsen + Álex Campos + No Chato No Party
15.30. Mesón del Vino. Andrés Dj
16.00. La Pèrgola. Mimanera + Alba María (tributo Rocío Jurado)
17.00. Tasca Magdalenera. Los Dalton + Herbasana
17.00. Gaiata 18 (Cremor). Millo & The Parsimonians
17.00. Gaiata 3 (Escenario Puerta del Sol). The Soca 
17.00. Cavallers de la Conquesta. Orquesta Huracán + Dj’s
17.30. Gaiata 18 (Carpa Cremor). Survival Dj + La Malavida
17.45. Colla Bacalao. The Veterans
18.00. Feria de la Cerveza Artesanal. Mash Masters + Lizard + Raimoonstomp
18.00. La Antigua. Patxi Ojana
18.00. Plaza Escultor Adsuara. Tributo a Hombres G
18.00. Gaiata 10 (Plaza María Agustina). Jotajaybers
18.00. Carpa Alemana. El Showman del Serrucho
18.30. Colla Rei Barbut. Dusting
18.30. Carpa Alemana. Amor de Madre
18.30. Desfile Internacional de Animación, desde calle Sanahuja
19.00. Collas Calle Benicarló. Los Replicantes
19.00. Gaiata 11 (Carpa Motera). Red Smoke
19.00. Gaiata 19. Atuvera 
19.00. Colla La Botiga. Five Cover Band
19.00. Mesón del Vino. Adolfita Lakbrona (tributo Fito)
19.00. Divina Comedia. La Meligrana
19.00. Gaiata Rafalafena. Mirrors Crew
19.30. Carpa Flamenca. Paradita Flamenca
20.00. Plaza Isabel la Católica (La Cosa Nostra). Magdalena Oi!: Curasbun + Suspender + The Guilty Brigade + Kristalmina + Maldats
20.00. Feria Flamenca. Paradita Flamenca
20.00. Plaza Escultor Adsuara. Tributo a Ilegales
20.00. Premama’s. 12 Hours of Fun-From Punk to Acid: Punk Grau + Kike T. + David S.
20.30. Magdalena Food Market. Pistolitas de Agua
21.00. Mesón del Vino. Frank Reina dj
21.30. Auditori i Palau de Congressos. Piromusical a cargo de la Pirotecnia Peñarroja de Vall d’Uixó
22.00. Plaza Mallorca (Colla Bufanuvols). Seguridad Social + OBK + La Banda del Capitán Inhumano, Los Simples y DjFrogman

22.00. Plaza Escultor Adsuara. N’Rockats
22.00. Carpa Alemana. Dj’s Beer Fest
22.30. Calle Sant Fèlix. Concert del Rotllo: JazzWoman + Calmoso & The BlackFang + Nonai Sound 
23.00. Plaza Mayor. Bertín Osborne
23.00. Recinto de conciertos. Nancys Rubias

 23.00. Colla Rei Barbut. Fitipaldis Band (tributo Fito y Los Fitipaldis) + Ley DJ + Carlos Bru
23.00. Gaiata 11 (Carpa Motera). Berlin Blues 
23.00. Gaiata 3 (Escenario Puerta del Sol). Rumba 13 + Rumbología + Keco Fontana
23.00. Gaiata 10 (Plaza María Agustina). Remember Festival: José Coll + Diego Cuevas + Tonet Marzá + Rusclo + Heleno + Pirri
23.00. Gaiata Rafalafena. Youthtical vybz w/Fakir & Kawak + Wallar + Piolo Selektah
23.00. Gaiata 2 (Fadrell). Orquesta Centauro
23.00. Gaiata 17 (Tir de Colom). Cositas Buenas
23.30. Gaiata 6. Atuvera 
23.30. Gaiata 18 (Carpa Cremor). Orquesta The Luxe + Disco Móvil The End
23.30. Gaiata 8 (Borrull). Orquesta Gama
23.45. Colla Bacalao. La Kinky Band
00.00. Plaza Escultor Adsuara. Animal Caliente (tributo Barricada)
00.00. Gaiata 4. Kasparov
02.00. Plaza Escultor Adsuara. Dj
02.00. Carpa Alemana. Dj Nano

 

 

DISSABTE 30


 

12.00. Plaza Hort dels Corders. IV Trobada de Muixerangues de Castelló
12.00. Gaiata 3 (Escenario Puerta del Sol). Rockolas
12.00. Carpa Alemana. Jesús Varez + Dj’s Beer Fest
12.00. Mesón del Vino. Frank Reina
13.00. Gaiata 18 (Carpa Cremor). Lunarcitos Dj + Efraín & Los Piratas del Flamenco 
13.00. Magdalena Food Market. Cositas Buenas
13.30. Mesón del Vino. Rumba 13
14.00. Primer Molí. Mascletà a cargo de Pirotecnia Hermanos Ferrández
14.00. Colla La Tra-ka. Frank Hurman + Djose Orta + Saimon + Ángel Sáez + Héctor Carda + Raúl Platero 
14.30. Carpa Alemana. Menuda G-Ta (tributo Hombres G)
15.00. Mesón del Vino. Frank Reina
16.00. Carpa Alemana. P-Tardeo by Dj’s Beer Fest
16.30. Gaiata 18 (Carpa Cremor). Survival Dj + Iberia Sumergida (tributo Héroes del Silencio)
16.30. Carpa Alemana. GAB
17.00. Gaiata 3 (Escenario Puerta del Sol). Animal Caliente (tributo Barricada)
17.00. Cavallers de la Conquesta. Los Makis + Dj’s
17.00. Gaiata 10 (Plaza María Agustina). Ocultas Dj Set
17.45. Colla Bacalao. Antiguos Astronautas
18.00. Colla Badall. Wonder Kings (tributo Elvis)
18.00. Feria de la Cerveza Artesanal. Ziga-Zaga Dj’s + Forn
18.00. Gaiata 5 (Hort dels Corders). Macro Festival Salsero Futura Latina
18.00. Plaza Isabel la Católica (La Cosa Nostra). Magdalena Rude Rock Fest: Skalari + Tesa + Almorranes Garrapinyaes + FRAC + Envergadura
18.00. Colla Gaspar. Magdalena Soundsystem: Black Up Sound + Stereotone ft Supa Bassie + Jamaican Memories + The Party Horns + Dubdawa + Mash Masters. Powered by Dubdawa Soundsystem
18.30. Colla Rei Barbut. Amor de Madre
18.30. Colla Kinkolokó. Los Simples
19.00. Calle Campoamor (Beat!). FKA Blandengue + Carlos Bru + Maadraassoo
19.00. Gaiata 11 (Carpa Motera). The Veterans
19.00. Collas Calle Benicarló. Kasparov 
19.00. Mesón del Vino. Decajón
19.00. Pub Manowar. Law Maker (tributo Rainbow, Black Sabbath, Dio)
19.30. Plaza Mayor. Tributo U2
19.30. Carpa Flamenca. La Meligrana
20.00. Gaiata Rafalafena. Festival Retro Remember: Freddy + Diego Cuevas + Josel dj + Alfredo Rodríguez + Raúl Carrasco + Milu + Dj Orta
21.00. Magdalena Food Market. Guateque
21.00. Gaiata 18 (Carpa Cremor). Indie Fest: Dorian Dj Set + Carlos Bru + Pablo Radiola + Pinkmouse
21.00. Mesón del Vino. Andrés dj
22.30. Feria de la Cerveza Artesanal. Ziga-Zaga Dj’s
23.00. Recinto de Conciertos. Macaco + El Chamuyo

23.00. Gaiata 11 (Carpa Motera). Dog’s Bollocks 
23.00. Gaiata 4. Paradita Flamenca
23.00. Gaiata 3 (Escenario Puerta del Sol). Orquesta Alabama + Ocultas Dj
23.00. Gaiata 10 (Plaza María Agustina). Grupo Liverpool
23.00. Plaza Escultor Adsuara. Dj Música Indie + Orquesta Saurón
23.00. Carpa AlemanaTop Hits Beer Fest
23.00. Carpa Flamenca. Keco Fontana
23.00. Gaiata 2 (Fadrell). Orquesta The Luxe
23.30. Collas Calle Benicarló. La Kinky Band


23.30. Colla Rei Barbut. Orquesta La Cruzada
23.30. Gaiata 15. Orquesta Centauro
00.00. Colla Bacalao. Los Replicantes
00.00. Gaiata 4. Paradita Flamenca
00.00. Veneno Stereo. Dj Togoth

 

DIUMENGE 31


 

11.00. Plaza Mayor. Festival Internacional de Música de Festa: Bandas internacionales + Banda Municipal de Castelló
13.00. Magdalena Food Market. The Lighters
13.00. Carpa Flamenca. Efraín & Los Piratas del Flamenco
13.30. Mesón del Vino. Andrés Dj
14.00. Carpa Alemana. Frank Reina
15.00. Mesón del Vino. Andrés Dj
23.15. Plaza Mayor. Magdalena Vítol!